Hakkımızda

Tekin Metal Geri Dönüşüm 30 yılı aşkın hurdacılık tecrübesi ve doğru yatırımlar ile günümüzde sektörün aranılan firması haline gelmiştir.

Kurusal altyapısı ile yarı yolda kalmayan müşterilerinin menuniyeti Tekin Metal' i, Tekin Metal ise verimli iş gücü ve uzman ekibi ile müşterilerini memnun etmektedir.

Tekin Metal Geri Dönüşüm, toptan hurda alım satımı, hurda geri dönüşümü ve fabrika yıkım işleri yapmaktadır. Bu işleri yaparken uzman ekibi ile sizlere hizmet verirken zamandan kazanması ve kaliteden ödün vermemenizi uygun fiyat stratejisi ile yapar.

Tekin Metal Geri Dönüşüm avrupa standartlarına işyapar ve prensipleri gereği satış ve alım sonrası desteği ile müşterilerini memnun etmeye devam eder. Bizler sadece bugünü değil yarını düşünürüz ve sürdülebilir ticarete önem veririz.

Tekin Metal Geri Dönüşüm 'ün her türlü kalite standart belgeleri ve yetki belgeleri mevcut olup dilerseniz "belgeler" sayfasında görebilirsiniz.

Company Description

Tekin Metal Hurda Geri Dönüşüm

Uzman ekibimiz, yılların tecrübesi ile bir telefonunuz ile hurdalarınızı alır ve ihtiyaç duyduğunuz hurdayı size temin eder.

Ödeme Kolaylığı

Tekin Metal hurda alım ve hurda satımlarında müşterilerine her türlü ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Vadeli hurda satışımız vardır.

Lider Firma

Sektörde yılların tecrübesi ile dürüst iş yapmanın getirisini yine sektöre yatırarak sektörün lider firmaları arasında yer almaktayız.

Müşteri Odaklı Çalışma

Şirketimiz küçük büyük demeden iş ayırmadan her işe aynı özeni gösterek bu günlere gelmiştir. Müşteri memnuniyeti ilk prensibimizdir.

İş Ahlakı

Günlük kazançların peşine düşmeden itibara önem veririz. Sözümüzü tutmak bizim için çok önemlidir. Amacımız sürdürülebilir başarıdır.

Satış Sonrası Destek

Satışını yaptığımız tüm hurdalar uzman ekibimiz ile incelenir ve kontrol edilir. Böyle satış sonrası oluşabilecek her türlü sorunu üstleniriz.

Uzman Ekip

Yıllardır aynı ekip ile uzmanlaşan personel ile çalışır. Hem zamandan kazanmış olur hem de kaliteden ödün vermemiş oluruz.

iPhone

Gelin Birlikte Büyüyelim!

Tekin Metal Geri Dönüşüm

Company Description